De zes-koppige coverband Sue The Rain speelt op vrijdag 11 september in het Bluescafé in Apeldoorn. De band brengt alternative, indie en britpop uit de jaren ’90 en ’00, aangevuld met sterke songs uit andere decennia.

Van cassettebandjes in je Walkman en cd’s in de stereotoren tot de eerste mp3’s en iPods: Sue The Rain speelt muziek uit de tijd van je middelbare school, studentenkamer, eerste Lowlands en lange nachten uitgaan. Nummers die je misschien al jaren niet hebt gehoord, maar die na een paar noten meteen weer herkenning oproepen.

Op de setlist staan onder meer The Cure, R.E.M., Garbage, Blur, Pulp, Arctic Monkeys, Radiohead, Muse, Florence + The Machine en Nothing But Thieves. Geen standaard coverband, maar songs met karakter, verrassende keuzes en meerstemmige zang. De set wisselt energieke uptempo nummers af met sfeervolle tracks.

Dinsdag 8 september om 15.30 uur hoor je bandlid Gerdien den Boer in het radioprogramma de Matinee. Luister ook mee via rtv-apeldoorn.nl!