Kringloop De Waterlelie in Loenen sluit op donderdag 15 oktober definitief de deuren. Na 10 jaar komt er een einde aan de kringloopwinkel, die zich de afgelopen jaren inzette voor hergebruik en het helpen van anderen.
De Waterlelie steunde onder andere ADRA. Met de opbrengsten van de winkel kon deze organisatie mensen over de hele wereld helpen die het moeilijk hebben.
De kringloop was de afgelopen jaren meer dan alleen een winkel. Het was ook een plek waar mensen elkaar ontmoetten. Er waren rommelmarkten en er ontstonden veel mooie contacten tussen klanten en vrijwilligers.
Hoewel de winkel stopt, blijft De Waterlelie voorlopig online actief. Er worden spullen verkocht via onder andere Marktplaats, bol.com en social media. Ook zal De Waterlelie nog op verschillende markten staan.
Tot de sluiting zijn er verschillende acties in de winkel. Er zijn flinke kortingen en er worden onder andere meubels en andere winkelspullen verkocht. Ook is bulkverkoop mogelijk. Vlak voor de sluiting komt er nog een grote laatste actie.
Op dinsdag 6 Oktober zit Gabrielle Berger in de Matinee, het radioprogramma van RTV Apeldoorn, elke doordeweekse dag tussen 14.00 en 16.00 uur. Luister mee via onze website.
